GİZLİLİK İLKELERİ

Üyelerimizin-Müşterilerimizin Que mağazalarından vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

Mağazalarda verilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Ay Marka Mağazacılık A.Ş.  ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem altyapısında alınmıştır.

Müşterilerimizin mağazalardan üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı verdikleri bilgiler diğer müşteriler tarafından görüntülenemez.

Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgilerin güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Ay
Marka Mağazacılık A.Ş. ve Boyner Holding - Grup Şirketleri ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Ay Marka MAğazacılık A.Ş. ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.

Que’nin gönderdiği tüm e-postalarda yer alan “üyelikten ayrıl” linkini kullanarak tek tıkla, kolayca e-posta bülten üyeliğinden ayrılabilirsiniz.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Ay Marka Mağazacılık A.Ş. ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Ay Marka Mağazacılık A.Ş. ‘ye aittir.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda haftaiçi 08:00- 18:00 saatleri arasında 0212 386 20 20 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan veya onlinedestek@aymarka.com.tr eposta adresinden Ay Marka Mağazacılık  A.Ş. ‘ye danışabilirsiniz.

Adres : Fazıl Kaftanoğlu Caddesi No:15 Seyrantepe / İstanbul
Ay Marka Mağazacılık A.Ş.